Технологія утеплення термопіною Айсінін

ICYNENE® та Insulation System ICYNENE® є зареєстрованими торговими марками для теплоізоляційного матеріалу поліїцинен, що поставляється канадською компанією Icynene Inc.

Що таке Айсінін?

Айсінін — утеплювач канадського виробництва, розроблений з урахуванням найжорсткіших вимог до екологічної безпеки та збереження довкілля на водній основі. Це утеплювач, що наноситься шляхом розпилення та після цього збільшується орієнтовно у 100 разів, утворюючи шар кремового кольору та заповнюючи всі шпарини, тріщини, порожнини. Утеплення за технологією Айснін припиняє рух повітря між внутрішніми приміщеннями будинку і зовнішнім середовищем.

 

Виробник

Матеріал Айсінін виготовляється незалежними авторизованими дилерами компанії Icynene Inc. Безпосередньо на місці будівництва з рідких компонентів, що поставляються Icynene Inc.

Опис продукту

Матеріал Айсінін не потребує встановлення паробар’єру, попередньої підготовки поверхні, кріпильних елементів та клейких сумішей. Його експлуатаційні характеристики менш залежні від умов встановлення, ніж традиційні теплоізоляційні матеріали.

Айсінін утворює ефективний повітронепроникний бар’єр, який приймає форму поверхні будови і створює герметичний шар, забезпечуючи захист від переміщення мас повітря, що відводять тепло з будівлі. При цьому конвекційні потоки повітря в пустотах практично припиняються, що забезпечує однакову температуру у всій будівлі. В результаті цього будівля набуває кращих експлуатаційних характеристик, підвищується рівень комфорту і зменшуються витрати на обігрів та охолодження. Економія затрат на енергоресурси при використанні піни Айсінін складає в середньому 70%.

Піноутворюючою речовиною Айсініну є вода. Матеріал має відмінну адгезію з будь-яким поверхнями (в т.ч. зі склом), після нанесення утворює герметичний прошарок, перешкоджає інфільтрації повітря.

Матеріал Айсінін (ICYNENE® ) має два компоненти:

  • Компонент «А» — ізоціант метилен дифеніл диізоціанат;
  • Компонент «Б» — запатентована смола.

Компоненти змішуються у співвідношенні  1:1 по об’єму, утворюючи термопіну. Коефіцієнт розширення матеріалу має співвідношення 1:100. Це означає, що піна містить 1% матеріалу і 99% повітря. У готовому вигляді матеріал є теплоізоляцією і водночас повітронепроникною системою, має відкриті пори, низьку густину та еластичність. Піна Айсінін — це єдиний гідрофобний утеплювач, тобто матеріал, здатний пропускати через себе вологу, не затримуючи її всередині.